AUKTION

240st Tomma Portionssnusdosor – (AUK-252)

Aktuellt bud: 1.00 kr

AUKTION

  • 240st tomdosor för portionssnus.
  • Fri frakt med det billigaste alternativet.
  • Efter avslutad auktion har du tre dagar på dig att betala för varan.
  • Du kan efter avslutad auktion lägga till fler varor i kundvagnen.
  • Du kan ange ditt maxbud så sköter den automatiska budgivaren jobbet åt dig och budger upp till ditt maxbelopp.
  • Småorderavgift på 47kr (beställningar under 1000kr)
  • 18års kontroll vid betalning.
Skick: Nytt

Produkten har ett reservationspris.

Öka bud:10.00 kr

Tid kvar:

Dagar
Timmar
Minuter
Sekunder

Ditt automatiska bud:

Totalt använt från potten av pengar för automatisk budgivning.

kr
Lägg till i bevakningslistan 4 Användare bevakar

Följ denna auktion

Vi kommer att hålla dig uppdaterad om denna auktion

  • Frågor om produkten? Kontakta kundtjänst på [email protected]
  • Fri frakt på alla beställningar.
  • Betala med Swish eller Klarna.
  • Normal leveranstid 1-3 arbetsdagar.

Det finns inga bud ännu. Bli den första!

Mer information

Vikt 3.2 kg

Recensioner

Det finns inga produktrecensioner än.

Bli först med att recensera ”240st Tomma Portionssnusdosor – (AUK-252)”

Din e-postadress kommer inte publiceras.

Frågor & Svar

Det finns inga frågor än

Ställ en fråga

Your question will be answered by a store representative or other customers.

Tack för din fråga!

Mail

Your question has been received and will be answered soon. Please do not submit the same question again.

Fel

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Lägg till ett svar

Tack för ditt svar!

Mail

Your answer has been received and will be published soon. Please do not submit the same answer again.

Fel

Warning